BUNLARI’DA YAZMIYALIM MI?

BUNLARI’DA YAZMIYALIM MI?

sayf1
BİZ YAZMASAK BİLE, MİLLET ZATEN GÖRÜYOR, KONUŞUYOR.

BİTİREBİLECEĞİNİZ KADAR İŞ PROGRAMLAYIN.

CADDELERİMİZ DELİK – DEŞİK, YAP – BOZ OYUNUNA DÖNDÜ.

CADDELERE BOŞU BOŞUNA HARCANAN PARALAR HEPİMİZİN CEBİNDEN ÇIKIYOR. BU MİLLETİN BU DEVLETİN BOŞUNA GİDEN PARALARINA YAZIK.

CADDELERİMİZE ASFALT ATILALI DAHA BİR YIL OLMADAN YENİDEN KAZILIYOR.

GEÇEN SENE BELEDİYE, BU SENE ELEKTRİK İŞLETMESİ,
SENEYE’DE TELEFON İŞLETMESİ, CADDELERİMİZİ KAZARSA ÇOK KÖTÜ OLUR.

SAZ SUÇIKTI ARASI 200 METRELİK YOL, KOCA YAZ BİTTİ,YOL HÂLA BİTMEDİ.
ESKİ HASTANE YOLU İÇLER ACISI.
SAZ DERESİNİN YOLUNU NEDEN DEĞİŞTİRİYORSUNUZ?
BU PLANSIZLIK, PROGRAMSIZLIK PARTİMİZE ZARAR VEREBİLİR.
YAPILAN HİZMETLERE TEŞEKKÜR EDERİZ. İTİRAZIMIZ, DÜZENSİZ ÇALIŞMALARADIR.
İlçemizin ana caddelerine 25 sene evvel Mehmet Yarma’nın belediye başkanlığı döneminde sıcak asfalt atılmıştı. Yıllar sonra Dursunbey 15 yıllık gerileme dönemine girdi. İşte bu dönemde yıllar evvel caddelerimize atılan sıcak asfatlar, M.Ruhi beyi rahatsız etmiş olmalı’ki bu güzelim asfaltlar çatır çatır söküldü yerine kasaba caddelerine döşenen parke taşları döşendi. Böyle bir gerileme döneminden sonra, İlçemizin ana caddelerine, nasıl atıldığı pek belli olmasa da 25 yıl sonra yeniden sıcak asfalt atılmasına çok sevindik, teşekkür ettik yeniden teşekkür ederiz. Şimdi ne oluyor daha birkaç ay evvel asfalt atılan caddelerdeki elektrik hatlarını yer altına almak için caddeler yeniden kazılıyor. Bu programsız işe, boşa giden paralara, boşa giden zamana, insanların çektiği eziyete günahtır diyoruz. 5kuruşluk işler, 15 kuruşa mal oluyor. Bu gibi programsız işler eski yıllarda koalisyon hükümetleri zamanında olurdu. Belediye başkanı bir partiden, Hükümet ayrı, ayrı partilerden olurdu, bakanlıklara ve daire müdürlüklerine söz geçiremezdiniz, ve işler karmakarışık olurdu. Şimdi öylemi tek başına AK Parti İktidarımız var, Belediye başkanımızıda sözünü geçirsin bu işleri iyi programlasın diye büyük bir çoğunlukla AK Partimizden seçtik. Bizi ve size oy verenleri mahçup etmeye hakkınız yok. Çat kapı sağa ve sola, çat kapı Avrupalara, Belçikalara gezmeye gideceğinize işlerinizi doğru dürüst takip edin de caddelerimiz yaz-boz tahtasına dönmesin. Biz bunları yazmasak bile, Millet olanları görüyor, yaşıyor, konuşuyor. Çünkü caddelerdeki eziyeti,tozu,dumanı,çamuru buralarda yaşayan halk çekiyor. Geçen sene Devlet caddesine hem alt yapı yapıldı, hem de elektrik hatları yer altına alındı, demekki oluyormuş, işler doğru dürüst takip edilip program yapılsaydı aynı işler Eminbey ve panayır cadelerindede olur ve bu eziyetler çekilmezdi.
KOCA YAZ GEÇTİ, SAZ – SUÇIKTI ARASI YOL BİTMEDİ.
ESKİ HASTANE YOLU : Eski hastane yolu bir felaket, içler acısı. Bu yoldan günde en az bin Öğrenci geçiyor, birçok vatandaş geçiyor, yolun durumu çok kötü, yol bir metre kazılmış, bazı evlerin giriş yolları askıda kalmış.
VATANDAŞLAR: Bundan önce 15 yıl boş geçen bir dönemden sonra, acaba eziyet dönemimi başladı diyorlar. BİZDEN SÖYLEMESİ SENEYE DE SEÇİMLER OLURSA ÇOK AH -VAH EDİLMESİN. 

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.